Kontrola vstupov pre školy

Medzi naše posledné vydarené projekty určite patria systémy pre kontrolu vstupov pre školy.  Každý takýto projekt je vypracovaný na mieru ale vo svojej podstate sa veľmi podobajú.  Do vstupnej haly sa umiestni modulárna jednotka s potrebným počtom tlačidiel. Tlačidlá sa dajú pridávať po 6ks na jeden modul. Rovnako vieme pridať aj čítačku na čipy a pod. Do technickej miestnosti sa umiestni RACK do ktorého dáme centrálny switch + záložný zdroj. Celý systém je možné naprojektovať na viacero poschodí alebo na viacero vchodov.

Do triedy sa potom už inštalujú koncové zariadenia v podobe 7“ dotykového displeja. Keď rodič ide pre svoje dieťa napr. do družiny tak pri vchode zazvoní na príslušnú triedu. V triede hovor zdvihne učiteľ, ktorý rodiča vidí na monitore a tak sa vie rozhodnúť či ho pustí dnu. Celý tento proces je možné ukladať na SSD kartu alebo HDD. Podľa požiadaviek.

Manažment celého systému má potom na starosti montážna firma alebo po dohode a zaškolení zodpovedná osoba za IT za školu.

Zdieľať

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Prečítajte si viac

Blog

Bezkontaktné meranie teploty pred vstupom

Pre testovanie Termo-kamier na meranie teploty sme si vybrali nášho stáleho partnera Vedecký park Univerzity Komenského. Sú to pre nás cenné skúsenosti keď hodnotia naše

Blog

Ďalšia vydarená montáž fotovoltaiky na karavane

Tentoraz sme vsadili na nemeckú kvalitu. Zloženie súpravy :  Regulator/Booster : Votronic VBCS 60/40/430 Triple-CI Menič Votronic SMI 1200 ST-NVS Batéria LiFePo 100Ah s Bluetooth prepojením